יצחק כהן

יצחק כהן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-16/06/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לטיפול ולתקצוב נושא השמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לביטוח

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת האתיקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-15/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת (כלכלי)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לתקנות ניירות ערך זירת סוחר לחשבונו העצמי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/07/2013

    ועדת המשנה לביטוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/12/2005 עד 17/04/2006

    לפי סעיף 5 לחוק הכנסת לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לדיון בתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 17/04/2006

    לעניין נציב הדורות הבאים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-19/05/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/06/2001 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/08/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 22/02/2018

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-19/05/2015

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 05/02/2013

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    לשירותי דת

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-06/01/2008 עד 24/02/2009

    לשירותי דת

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 05/01/2008

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 27/02/2003

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-02/05/2001 עד 20/05/2002

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 24/06/2000

    לענייני דתות

    שר

קוד המקור של הנתונים